Local Train Route


Station Time
Panvel 9:04 pm
Khandeshwar 9:08 pm
Mansarovar 9:11 pm
Kharghar 9:14 pm
Belapur CBD 9:18 pm
Seawoods Darave 9:22 pm
Nerul 9:25 pm
Jui Nagar 9:28 pm
Sanpada 9:31 pm
Vashi 9:33 pm
Mankhurd 9:41 pm
Govandi 9:44 pm
Chembur 9:46 pm
Tilak Nagar 9:49 pm
Kurla 9:52 pm
Chunabhatti9:55 pm
GTB Nagar 9:58 pm
Vadala Road 10:03 pm
Sewri 10:06 pm
Cotton Green 10:09 pm
reay Road 10:11 pm
Dockyard Road 10:14 pm
Sandhurst Road 10:16 pm
Masjid 10:18 pm
Mumbai CST 10:21 pm


Download PDF