Local Train Route


Station Time
Panvel 8:47 pm
Khandeshwar 8:51 pm
Mansarovar 8:54 pm
Kharghar 8:57 pm
Belapur CBD 9:01 pm
Seawoods Darave 9:05 pm
Nerul 9:08 pm
Jui Nagar 9:11 pm
Sanpada 9:14 pm
Vashi 9:16 pm
Mankhurd 9:24 pm
Govandi 9:27 pm
Chembur 9:29 pm
Tilak Nagar 9:32 pm
Kurla 9:35 pm
Chunabhatti9:38 pm
GTB Nagar 9:41 pm
Vadala Road 9:46 pm
Sewri 9:49 pm
Cotton Green 9:52 pm
reay Road 9:54 pm
Dockyard Road 9:57 pm
Sandhurst Road 9:59 pm
Masjid 10:01 pm
Mumbai CST 10:04 pm


Download PDF