Local Train Route


Station Time
Panvel 8:42 pm
Khandeshwar 8:46 pm
Mansarovar 8:49 pm
Kharghar 8:52 pm
Belapur CBD 8:56 pm
Seawoods Darave 9:00 pm
Nerul 9:03 pm
Jui Nagar 9:06 pm
Sanpada 9:09 pm
Vashi 9:11 pm
Mankhurd 9:19 pm
Govandi 9:22 pm
Chembur 9:24 pm
Tilak Nagar 9:27 pm
Kurla 9:30 pm
Chunabhatti9:33 pm
GTB Nagar 9:36 pm
Vadala Road 9:41 pm
Sewri 9:44 pm
Cotton Green 9:47 pm
reay Road 9:49 pm
Dockyard Road 9:52 pm
Sandhurst Road 9:54 pm
Masjid 9:56 pm
Mumbai CST 9:59 pm


Download PDF