Local Train Route


Station Time
Panvel 8:28 pm
Khandeshwar 8:32 pm
Mansarovar 8:35 pm
Kharghar 8:38 pm
Belapur CBD 8:42 pm
Seawoods Darave 8:46 pm
Nerul 8:49 pm
Jui Nagar 8:52 pm
Sanpada 8:55 pm
Vashi 8:57 pm
Mankhurd 9:05 pm
Govandi 9:08 pm
Chembur 9:10 pm
Tilak Nagar 9:13 pm
Kurla 9:16 pm
Chunabhatti9:19 pm
GTB Nagar 9:22 pm
Vadala Road 9:27 pm
Sewri 9:30 pm
Cotton Green 9:33 pm
reay Road 9:35 pm
Dockyard Road 9:38 pm
Sandhurst Road 9:40 pm
Masjid 9:42 pm
Mumbai CST 9:45 pm


Download PDF