Local Train Route


Station Time
Panvel 8:20 pm
Khandeshwar 8:24 pm
Mansarovar 8:27 pm
Kharghar 8:30 pm
Belapur CBD 8:34 pm
Seawoods Darave 8:38 pm
Nerul 8:41 pm
Jui Nagar 8:44 pm
Sanpada 8:47 pm
Vashi 8:49 pm
Mankhurd 8:57 pm
Govandi 9:00 pm
Chembur 9:02 pm
Tilak Nagar 9:05 pm
Kurla 9:08 pm
Chunabhatti9:11 pm
GTB Nagar 9:14 pm
Vadala Road 9:19 pm
Sewri 9:22 pm
Cotton Green 9:25 pm
reay Road 9:27 pm
Dockyard Road 9:30 pm
Sandhurst Road 9:32 pm
Masjid 9:34 pm
Mumbai CST 9:37 pm


Download PDF