Local Train Route


Station Time
Panvel 7:57 pm
Khandeshwar 8:01 pm
Mansarovar 8:04 pm
Kharghar 8:07 pm
Belapur CBD 8:11 pm
Seawoods Darave 8:15 pm
Nerul 8:18 pm
Jui Nagar 8:21 pm
Sanpada 8:24 pm
Vashi 8:26 pm
Mankhurd 8:34 pm
Govandi 8:37 pm
Chembur 8:39 pm
Tilak Nagar 8:42 pm
Kurla 8:45 pm
Chunabhatti8:48 pm
GTB Nagar 8:51 pm
Vadala Road 8:56 pm
Sewri 8:59 pm
Cotton Green 9:02 pm
reay Road 9:04 pm
Dockyard Road 9:07 pm
Sandhurst Road 9:09 pm
Masjid 9:11 pm
Mumbai CST 9:14 pm


Download PDF