Local Train Route


Station Time
Panvel 7:39 pm
Khandeshwar 7:43 pm
Mansarovar 7:46 pm
Kharghar 7:49 pm
Belapur CBD 7:53 pm
Seawoods Darave 7:57 pm
Nerul 8:00 pm
Jui Nagar 8:03 pm
Sanpada 8:06 pm
Vashi 8:08 pm
Mankhurd 8:16 pm
Govandi 8:19 pm
Chembur 8:21 pm
Tilak Nagar 8:24 pm
Kurla 8:27 pm
Chunabhatti8:30 pm
GTB Nagar 8:33 pm
Vadala Road 8:38 pm
Sewri 8:41 pm
Cotton Green 8:44 pm
reay Road 8:46 pm
Dockyard Road 8:49 pm
Sandhurst Road 8:51 pm
Masjid 8:53 pm
Mumbai CST 8:56 pm


Download PDF