Local Train Route


Station Time
Panvel 7:26 pm
Khandeshwar 7:30 pm
Mansarovar 7:33 pm
Kharghar 7:36 pm
Belapur CBD 7:40 pm
Seawoods Darave 7:44 pm
Nerul 7:47 pm
Jui Nagar 7:50 pm
Sanpada 7:53 pm
Vashi 7:55 pm
Mankhurd 8:03 pm
Govandi 8:06 pm
Chembur 8:08 pm
Tilak Nagar 8:11 pm
Kurla 8:14 pm
Chunabhatti8:17 pm
GTB Nagar 8:20 pm
Vadala Road 8:25 pm
Sewri 8:28 pm
Cotton Green 8:31 pm
reay Road 8:33 pm
Dockyard Road 8:36 pm
Sandhurst Road 8:38 pm
Masjid 8:40 pm
Mumbai CST 8:43 pm


Download PDF