Local Train Route


Station Time
Panvel 7:15 pm
Khandeshwar 7:19 pm
Mansarovar 7:22 pm
Kharghar 7:25 pm
Belapur CBD 7:29 pm
Seawoods Darave 7:33 pm
Nerul 7:36 pm
Jui Nagar 7:39 pm
Sanpada 7:42 pm
Vashi 7:44 pm
Mankhurd 7:52 pm
Govandi 7:55 pm
Chembur 7:57 pm
Tilak Nagar 8:00 pm
Kurla 8:03 pm
Chunabhatti8:06 pm
GTB Nagar 8:09 pm
Vadala Road 8:14 pm
Sewri 8:17 pm
Cotton Green 8:20 pm
reay Road 8:22 pm
Dockyard Road 8:25 pm
Sandhurst Road 8:27 pm
Masjid 8:29 pm
Mumbai CST 8:32 pm


Download PDF