Local Train Route


Station Time
Panvel 7:05 pm
Khandeshwar 7:09 pm
Mansarovar 7:12 pm
Kharghar 7:15 pm
Belapur CBD 7:19 pm
Seawoods Darave 7:23 pm
Nerul 7:26 pm
Jui Nagar 7:29 pm
Sanpada 7:32 pm
Vashi 7:34 pm
Mankhurd 7:42 pm
Govandi 7:45 pm
Chembur 7:47 pm
Tilak Nagar 7:50 pm
Kurla 7:53 pm
Chunabhatti7:56 pm
GTB Nagar 7:59 pm
Vadala Road 8:04 pm
Sewri 8:07 pm
Cotton Green 8:10 pm
reay Road 8:12 pm
Dockyard Road 8:15 pm
Sandhurst Road 8:17 pm
Masjid 8:19 pm
Mumbai CST 8:22 pm


Download PDF