Local Train Route


Station Time
Panvel 6:57 pm
Khandeshwar 7:01 pm
Mansarovar 7:04 pm
Kharghar 7:07 pm
Belapur CBD 7:11 pm
Seawoods Darave 7:15 pm
Nerul 7:18 pm
Jui Nagar 7:21 pm
Sanpada 7:24 pm
Vashi 7:26 pm
Mankhurd 7:34 pm
Govandi 7:37 pm
Chembur 7:39 pm
Tilak Nagar 7:42 pm
Kurla 7:45 pm
Chunabhatti7:48 pm
GTB Nagar 7:51 pm
Vadala Road 7:56 pm
Sewri 7:59 pm
Cotton Green 8:02 pm
reay Road 8:04 pm
Dockyard Road 8:07 pm
Sandhurst Road 8:09 pm
Masjid 8:11 pm
Mumbai CST 8:14 pm


Download PDF