Local Train Route


Station Time
Panvel 6:22 pm
Khandeshwar 6:26 pm
Mansarovar 6:29 pm
Kharghar 6:32 pm
Belapur CBD 6:36 pm
Seawoods Darave 6:40 pm
Nerul 6:43 pm
Jui Nagar 6:46 pm
Sanpada 6:49 pm
Vashi 6:51 pm
Mankhurd 6:59 pm
Govandi 7:02 pm
Chembur 7:04 pm
Tilak Nagar 7:07 pm
Kurla 7:10 pm
Chunabhatti7:13 pm
GTB Nagar 7:16 pm
Vadala Road 7:21 pm
Sewri 7:24 pm
Cotton Green 7:27 pm
reay Road 7:29 pm
Dockyard Road 7:32 pm
Sandhurst Road 7:34 pm
Masjid 7:36 pm
Mumbai CST 7:39 pm


Download PDF