Local Train Route


Station Time
Panvel 6:08 pm
Khandeshwar 6:12 pm
Mansarovar 6:15 pm
Kharghar 6:18 pm
Belapur CBD 6:22 pm
Seawoods Darave 6:26 pm
Nerul 6:29 pm
Jui Nagar 6:32 pm
Sanpada 6:35 pm
Vashi 6:37 pm
Mankhurd 6:45 pm
Govandi 6:48 pm
Chembur 6:50 pm
Tilak Nagar 6:53 pm
Kurla 6:56 pm
Chunabhatti6:59 pm
GTB Nagar 7:02 pm
Vadala Road 7:07 pm
Sewri 7:10 pm
Cotton Green 7:13 pm
reay Road 7:15 pm
Dockyard Road 7:18 pm
Sandhurst Road 7:20 pm
Masjid 7:22 pm
Mumbai CST 7:25 pm


Download PDF