Local Train Route


Station Time
Panvel 5:53 pm
Khandeshwar 5:57 pm
Mansarovar 6:00 pm
Kharghar 6:03 pm
Belapur CBD 6:07 pm
Seawoods Darave 6:11 pm
Nerul 6:14 pm
Jui Nagar 6:17 pm
Sanpada 6:20 pm
Vashi 6:22 pm
Mankhurd 6:30 pm
Govandi 6:33 pm
Chembur 6:35 pm
Tilak Nagar 6:38 pm
Kurla 6:41 pm
Chunabhatti6:44 pm
GTB Nagar 6:47 pm
Vadala Road 6:52 pm
Sewri 6:55 pm
Cotton Green 6:58 pm
reay Road 7:00 pm
Dockyard Road 7:03 pm
Sandhurst Road 7:05 pm
Masjid 7:07 pm
Mumbai CST 7:10 pm


Download PDF