Local Train Route


Station Time
Panvel 5:38 pm
Khandeshwar 5:42 pm
Mansarovar 5:45 pm
Kharghar 5:48 pm
Belapur CBD 5:52 pm
Seawoods Darave 5:56 pm
Nerul 5:59 pm
Jui Nagar 6:02 pm
Sanpada 6:05 pm
Vashi 6:07 pm
Mankhurd 6:15 pm
Govandi 6:18 pm
Chembur 6:20 pm
Tilak Nagar 6:23 pm
Kurla 6:26 pm
Chunabhatti6:29 pm
GTB Nagar 6:32 pm
Vadala Road 6:37 pm
Sewri 6:40 pm
Cotton Green 6:43 pm
reay Road 6:45 pm
Dockyard Road 6:48 pm
Sandhurst Road 6:50 pm
Masjid 6:52 pm
Mumbai CST 6:55 pm


Download PDF