Local Train Route


Station Time
Panvel 5:20 pm
Khandeshwar 5:24 pm
Mansarovar 5:27 pm
Kharghar 5:30 pm
Belapur CBD 5:34 pm
Seawoods Darave 5:38 pm
Nerul 5:41 pm
Jui Nagar 5:44 pm
Sanpada 5:47 pm
Vashi 5:49 pm
Mankhurd 5:57 pm
Govandi 6:00 pm
Chembur 6:02 pm
Tilak Nagar 6:05 pm
Kurla 6:08 pm
Chunabhatti6:11 pm
GTB Nagar 6:14 pm
Vadala Road 6:19 pm
Sewri 6:22 pm
Cotton Green 6:25 pm
reay Road 6:27 pm
Dockyard Road 6:30 pm
Sandhurst Road 6:32 pm
Masjid 6:34 pm
Mumbai CST 6:37 pm


Download PDF