Local Train Route


Station Time
Panvel 3:31 pm
Khandeshwar 3:35 pm
Mansarovar 3:38 pm
Kharghar 3:41 pm
Belapur CBD 3:45 pm
Seawoods Darave 3:49 pm
Nerul 3:52 pm
Jui Nagar 3:55 pm
Sanpada 3:58 pm
Vashi 4:00 pm
Mankhurd 4:08 pm
Govandi 4:11 pm
Chembur 4:13 pm
Tilak Nagar 4:16 pm
Kurla 4:19 pm
Chunabhatti4:22 pm
GTB Nagar 4:25 pm
Vadala Road 4:30 pm
Sewri 4:33 pm
Cotton Green 4:36 pm
reay Road 4:38 pm
Dockyard Road 4:41 pm
Sandhurst Road 4:43 pm
Masjid 4:45 pm
Mumbai CST 4:48 pm


Download PDF