Local Train Route


Station Time
Panvel 2:58 pm
Khandeshwar 3:02 pm
Mansarovar 3:05 pm
Kharghar 3:08 pm
Belapur CBD 3:12 pm
Seawoods Darave 3:16 pm
Nerul 3:19 pm
Jui Nagar 3:22 pm
Sanpada 3:25 pm
Vashi 3:27 pm
Mankhurd 3:35 pm
Govandi 3:38 pm
Chembur 3:40 pm
Tilak Nagar 3:43 pm
Kurla 3:46 pm
Chunabhatti3:49 pm
GTB Nagar 3:52 pm
Vadala Road 3:57 pm
Sewri 4:00 pm
Cotton Green 4:03 pm
reay Road 4:05 pm
Dockyard Road 4:08 pm
Sandhurst Road 4:10 pm
Masjid 4:12 pm
Mumbai CST 4:15 pm


Download PDF