Local Train Route


Station Time
Panvel 2:46 pm
Khandeshwar 2:50 pm
Mansarovar 2:53 pm
Kharghar 2:56 pm
Belapur CBD 3:00 pm
Seawoods Darave 3:04 pm
Nerul 3:07 pm
Jui Nagar 3:10 pm
Sanpada 3:13 pm
Vashi 3:15 pm
Mankhurd 3:23 pm
Govandi 3:26 pm
Chembur 3:28 pm
Tilak Nagar 3:31 pm
Kurla 3:34 pm
Chunabhatti3:37 pm
GTB Nagar 3:40 pm
Vadala Road 3:45 pm
Sewri 3:48 pm
Cotton Green 3:51 pm
reay Road 3:53 pm
Dockyard Road 3:56 pm
Sandhurst Road 3:58 pm
Masjid 4:00 pm
Mumbai CST 4:03 pm


Download PDF