Local Train Route


Station Time
Panvel 2:32 pm
Khandeshwar 2:36 pm
Mansarovar 2:39 pm
Kharghar 2:42 pm
Belapur CBD 2:46 pm
Seawoods Darave 2:50 pm
Nerul 2:53 pm
Jui Nagar 2:56 pm
Sanpada 2:59 pm
Vashi 3:01 pm
Mankhurd 3:09 pm
Govandi 3:12 pm
Chembur 3:14 pm
Tilak Nagar 3:17 pm
Kurla 3:20 pm
Chunabhatti3:23 pm
GTB Nagar 3:26 pm
Vadala Road 3:31 pm
Sewri 3:34 pm
Cotton Green 3:37 pm
reay Road 3:39 pm
Dockyard Road 3:42 pm
Sandhurst Road 3:44 pm
Masjid 3:46 pm
Mumbai CST 3:49 pm


Download PDF