Local Train Route


Station Time
Panvel 2:24 pm
Khandeshwar 2:28 pm
Mansarovar 2:31 pm
Kharghar 2:34 pm
Belapur CBD 2:38 pm
Seawoods Darave 2:42 pm
Nerul 2:45 pm
Jui Nagar 2:48 pm
Sanpada 2:51 pm
Vashi 2:53 pm
Mankhurd 3:01 pm
Govandi 3:04 pm
Chembur 3:06 pm
Tilak Nagar 3:09 pm
Kurla 3:12 pm
Chunabhatti3:15 pm
GTB Nagar 3:18 pm
Vadala Road 3:23 pm
Sewri 3:26 pm
Cotton Green 3:29 pm
reay Road 3:31 pm
Dockyard Road 3:34 pm
Sandhurst Road 3:36 pm
Masjid 3:38 pm
Mumbai CST 3:41 pm


Download PDF