Local Train Route


Station Time
Panvel 2:20 pm
Khandeshwar 2:24 pm
Mansarovar 2:27 pm
Kharghar 2:30 pm
Belapur CBD 2:34 pm
Seawoods Darave 2:38 pm
Nerul 2:41 pm
Jui Nagar 2:44 pm
Sanpada 2:47 pm
Vashi 2:49 pm
Mankhurd 2:57 pm
Govandi 3:00 pm
Chembur 3:02 pm
Tilak Nagar 3:05 pm
Kurla 3:08 pm
Chunabhatti3:11 pm
GTB Nagar 3:14 pm
Vadala Road 3:19 pm
Sewri 3:22 pm
Cotton Green 3:25 pm
reay Road 3:27 pm
Dockyard Road 3:30 pm
Sandhurst Road 3:32 pm
Masjid 3:34 pm
Mumbai CST 3:37 pm


Download PDF