Local Train Route


Station Time
Panvel 2:04 pm
Khandeshwar 2:08 pm
Mansarovar 2:11 pm
Kharghar 2:14 pm
Belapur CBD 2:18 pm
Seawoods Darave 2:22 pm
Nerul 2:25 pm
Jui Nagar 2:28 pm
Sanpada 2:31 pm
Vashi 2:33 pm
Mankhurd 2:41 pm
Govandi 2:44 pm
Chembur 2:46 pm
Tilak Nagar 2:49 pm
Kurla 2:52 pm
Chunabhatti2:55 pm
GTB Nagar 2:58 pm
Vadala Road 3:03 pm
Sewri 3:06 pm
Cotton Green 3:09 pm
reay Road 3:11 pm
Dockyard Road 3:14 pm
Sandhurst Road 3:16 pm
Masjid 3:18 pm
Mumbai CST 3:21 pm


Download PDF