Local Train Route


Station Time
Panvel 1:40 pm
Khandeshwar 1:44 pm
Mansarovar 1:47 pm
Kharghar 1:50 pm
Belapur CBD 1:54 pm
Seawoods Darave 1:58 pm
Nerul 2:01 pm
Jui Nagar 2:04 pm
Sanpada 2:07 pm
Vashi 2:09 pm
Mankhurd 2:17 pm
Govandi 2:20 pm
Chembur 2:22 pm
Tilak Nagar 2:25 pm
Kurla 2:28 pm
Chunabhatti2:31 pm
GTB Nagar 2:34 pm
Vadala Road 2:39 pm
Sewri 2:42 pm
Cotton Green 2:45 pm
reay Road 2:47 pm
Dockyard Road 2:50 pm
Sandhurst Road 2:52 pm
Masjid 2:54 pm
Mumbai CST 2:57 pm


Download PDF