Local Train Route


Station Time
Panvel 1:24 pm
Khandeshwar 1:28 pm
Mansarovar 1:31 pm
Kharghar 1:34 pm
Belapur CBD 1:38 pm
Seawoods Darave 1:42 pm
Nerul 1:45 pm
Jui Nagar 1:48 pm
Sanpada 1:51 pm
Vashi 1:53 pm
Mankhurd 2:01 pm
Govandi 2:04 pm
Chembur 2:06 pm
Tilak Nagar 2:09 pm
Kurla 2:12 pm
Chunabhatti2:15 pm
GTB Nagar 2:18 pm
Vadala Road 2:23 pm
Sewri 2:26 pm
Cotton Green 2:29 pm
reay Road 2:31 pm
Dockyard Road 2:34 pm
Sandhurst Road 2:36 pm
Masjid 2:38 pm
Mumbai CST 2:41 pm


Download PDF