Local Train Route


Station Time
Panvel 1:08 pm
Khandeshwar 1:12 pm
Mansarovar 1:15 pm
Kharghar 1:18 pm
Belapur CBD 1:22 pm
Seawoods Darave 1:26 pm
Nerul 1:29 pm
Jui Nagar 1:32 pm
Sanpada 1:35 pm
Vashi 1:37 pm
Mankhurd 1:45 pm
Govandi 1:48 pm
Chembur 1:50 pm
Tilak Nagar 1:53 pm
Kurla 1:56 pm
Chunabhatti1:59 pm
GTB Nagar 2:02 pm
Vadala Road 2:07 pm
Sewri 2:10 pm
Cotton Green 2:13 pm
reay Road 2:15 pm
Dockyard Road 2:18 pm
Sandhurst Road 2:20 pm
Masjid 2:22 pm
Mumbai CST 2:25 pm


Download PDF