Local Train Route


Station Time
Panvel 12:48 pm
Khandeshwar 12:52 pm
Mansarovar 12:55 pm
Kharghar 12:58 pm
Belapur CBD 1:02 pm
Seawoods Darave 1:06 pm
Nerul 1:09 pm
Jui Nagar 1:12 pm
Sanpada 1:15 pm
Vashi 1:17 pm
Mankhurd 1:25 pm
Govandi 1:28 pm
Chembur 1:30 pm
Tilak Nagar 1:33 pm
Kurla 1:36 pm
Chunabhatti1:39 pm
GTB Nagar 1:42 pm
Vadala Road 1:47 pm
Sewri 1:50 pm
Cotton Green 1:53 pm
reay Road 1:55 pm
Dockyard Road 1:58 pm
Sandhurst Road 2:00 pm
Masjid 2:02 pm
Mumbai CST 2:05 pm


Download PDF