Local Train Route


Station Time
Panvel 12:36 pm
Khandeshwar 12:40 pm
Mansarovar 12:43 pm
Kharghar 12:46 pm
Belapur CBD 12:50 pm
Seawoods Darave 12:54 pm
Nerul 12:57 pm
Jui Nagar 1:00 pm
Sanpada 1:03 pm
Vashi 1:05 pm
Mankhurd 1:13 pm
Govandi 1:16 pm
Chembur 1:18 pm
Tilak Nagar 1:21 pm
Kurla 1:24 pm
Chunabhatti1:27 pm
GTB Nagar 1:30 pm
Vadala Road 1:35 pm
Sewri 1:38 pm
Cotton Green 1:41 pm
reay Road 1:43 pm
Dockyard Road 1:46 pm
Sandhurst Road 1:48 pm
Masjid 1:50 pm
Mumbai CST 1:53 pm


Download PDF