Local Train Route


Station Time
Panvel 12:04 pm
Khandeshwar 12:08 pm
Mansarovar 12:11 pm
Kharghar 12:14 pm
Belapur CBD 12:18 pm
Seawoods Darave 12:22 pm
Nerul 12:25 pm
Jui Nagar 12:28 pm
Sanpada 12:31 pm
Vashi 12:33 pm
Mankhurd 12:41 pm
Govandi 12:44 pm
Chembur 12:46 pm
Tilak Nagar 12:49 pm
Kurla 12:52 pm
Chunabhatti12:55 pm
GTB Nagar 12:58 pm
Vadala Road 1:03 pm
Sewri 1:06 pm
Cotton Green 1:09 pm
reay Road 1:11 pm
Dockyard Road 1:14 pm
Sandhurst Road 1:16 pm
Masjid 1:18 pm
Mumbai CST 1:21 pm


Download PDF