Local Train Route


Station Time
Panvel 11:32 am
Khandeshwar 11:36 am
Mansarovar 11:39 am
Kharghar 11:42 am
Belapur CBD 11:46 am
Seawoods Darave 11:50 am
Nerul 11:53 am
Jui Nagar 11:56 am
Sanpada 11:59 am
Vashi 12:01 pm
Mankhurd 12:09 pm
Govandi 12:12 pm
Chembur 12:14 pm
Tilak Nagar 12:17 pm
Kurla 12:20 pm
Chunabhatti12:23 pm
GTB Nagar 12:26 pm
Vadala Road 12:31 pm
Sewri 12:34 pm
Cotton Green 12:37 pm
reay Road 12:39 pm
Dockyard Road 12:42 pm
Sandhurst Road 12:44 pm
Masjid 12:46 pm
Mumbai CST 12:49 pm


Download PDF