Local Train Route


Station Time
Panvel 11:18 am
Khandeshwar 11:22 am
Mansarovar 11:25 am
Kharghar 11:28 am
Belapur CBD 11:32 am
Seawoods Darave 11:36 am
Nerul 11:39 am
Jui Nagar 11:42 am
Sanpada 11:45 am
Vashi 11:47 am
Mankhurd 11:55 am
Govandi 11:58 am
Chembur 12:00 pm
Tilak Nagar 12:03 pm
Kurla 12:06 pm
Chunabhatti12:09 pm
GTB Nagar 12:12 pm
Vadala Road 12:17 pm
Sewri 12:20 pm
Cotton Green 12:23 pm
reay Road 12:25 pm
Dockyard Road 12:28 pm
Sandhurst Road 12:30 pm
Masjid 12:32 pm
Mumbai CST 12:35 pm


Download PDF