Local Train Route


Station Time
Panvel 11:09 am
Khandeshwar 11:13 am
Mansarovar 11:16 am
Kharghar 11:19 am
Belapur CBD 11:23 am
Seawoods Darave 11:27 am
Nerul 11:30 am
Jui Nagar 11:33 am
Sanpada 11:36 am
Vashi 11:38 am
Mankhurd 11:46 am
Govandi 11:49 am
Chembur 11:51 am
Tilak Nagar 11:54 am
Kurla 11:57 am
Chunabhatti12:00 pm
GTB Nagar 12:03 pm
Vadala Road 12:08 pm
Sewri 12:11 pm
Cotton Green 12:14 pm
reay Road 12:16 pm
Dockyard Road 12:19 pm
Sandhurst Road 12:21 pm
Masjid 12:23 pm
Mumbai CST 12:26 pm


Download PDF