Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 9:15 pm
Seawoods Darave 9:19 pm
Nerul 9:22 pm
Jui Nagar 9:25 pm
Sanpada 9:28 pm
Vashi 9:30 pm
Mankhurd 9:38 pm
Govandi 9:41 pm
Chembur 9:43 pm
Tilak Nagar 9:46 pm
Kurla 9:49 pm
Chunabhatti9:52 pm
GTB Nagar 9:55 pm
Vadala Road 10:00 pm
Sewri 10:03 pm
Cotton Green 10:06 pm
reay Road 10:08 pm
Dockyard Road 10:11 pm
Sandhurst Road 10:13 pm
Masjid 10:15 pm
Mumbai CST 10:18 pm


Download PDF