Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 8:48 pm
Seawoods Darave 8:52 pm
Nerul 8:55 pm
Jui Nagar 8:58 pm
Sanpada 9:01 pm
Vashi 9:03 pm
Mankhurd 9:11 pm
Govandi 9:14 pm
Chembur 9:16 pm
Tilak Nagar 9:19 pm
Kurla 9:22 pm
Chunabhatti9:25 pm
GTB Nagar 9:28 pm
Vadala Road 9:33 pm
Sewri 9:36 pm
Cotton Green 9:39 pm
reay Road 9:41 pm
Dockyard Road 9:44 pm
Sandhurst Road 9:46 pm
Masjid 9:48 pm
Mumbai CST 9:51 pm


Download PDF