Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 8:30 pm
Seawoods Darave 8:34 pm
Nerul 8:37 pm
Jui Nagar 8:40 pm
Sanpada 8:43 pm
Vashi 8:45 pm
Mankhurd 8:53 pm
Govandi 8:56 pm
Chembur 8:58 pm
Tilak Nagar 9:01 pm
Kurla 9:04 pm
Chunabhatti9:07 pm
GTB Nagar 9:10 pm
Vadala Road 9:15 pm
Sewri 9:18 pm
Cotton Green 9:21 pm
reay Road 9:23 pm
Dockyard Road 9:26 pm
Sandhurst Road 9:28 pm
Masjid 9:30 pm
Mumbai CST 9:33 pm


Download PDF