Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 6:29 pm
Seawoods Darave 6:33 pm
Nerul 6:36 pm
Jui Nagar 6:39 pm
Sanpada 6:42 pm
Vashi 6:44 pm
Mankhurd 6:52 pm
Govandi 6:55 pm
Chembur 6:57 pm
Tilak Nagar 7:00 pm
Kurla 7:03 pm
Chunabhatti7:06 pm
GTB Nagar 7:09 pm
Vadala Road 7:14 pm
Sewri 7:17 pm
Cotton Green 7:20 pm
reay Road 7:22 pm
Dockyard Road 7:25 pm
Sandhurst Road 7:27 pm
Masjid 7:29 pm
Mumbai CST 7:32 pm


Download PDF