Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 5:39 pm
Seawoods Darave 5:43 pm
Nerul 5:46 pm
Jui Nagar 5:49 pm
Sanpada 5:52 pm
Vashi 5:54 pm
Mankhurd 6:02 pm
Govandi 6:05 pm
Chembur 6:07 pm
Tilak Nagar 6:10 pm
Kurla 6:13 pm
Chunabhatti6:16 pm
GTB Nagar 6:19 pm
Vadala Road 6:24 pm
Sewri 6:27 pm
Cotton Green 6:30 pm
reay Road 6:32 pm
Dockyard Road 6:35 pm
Sandhurst Road 6:37 pm
Masjid 6:39 pm
Mumbai CST 6:42 pm


Download PDF