Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 4:07 pm
Seawoods Darave 4:11 pm
Nerul 4:14 pm
Jui Nagar 4:17 pm
Sanpada 4:20 pm
Vashi 4:22 pm
Mankhurd 4:30 pm
Govandi 4:33 pm
Chembur 4:35 pm
Tilak Nagar 4:38 pm
Kurla 4:41 pm
Chunabhatti4:44 pm
GTB Nagar 4:47 pm
Vadala Road 4:52 pm
Sewri 4:55 pm
Cotton Green 4:58 pm
reay Road 5:00 pm
Dockyard Road 5:03 pm
Sandhurst Road 5:05 pm
Masjid 5:07 pm
Mumbai CST 5:10 pm


Download PDF