Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 12:30 pm
Seawoods Darave 12:34 pm
Nerul 12:37 pm
Jui Nagar 12:40 pm
Sanpada 12:43 pm
Vashi 12:45 pm
Mankhurd 12:53 pm
Govandi 12:56 pm
Chembur 12:58 pm
Tilak Nagar 1:01 pm
Kurla 1:04 pm
Chunabhatti1:07 pm
GTB Nagar 1:10 pm
Vadala Road 1:15 pm
Sewri 1:18 pm
Cotton Green 1:21 pm
reay Road 1:23 pm
Dockyard Road 1:26 pm
Sandhurst Road 1:28 pm
Masjid 1:30 pm
Mumbai CST 1:33 pm


Download PDF