Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 11:58 am
Seawoods Darave 12:02 pm
Nerul 12:05 pm
Jui Nagar 12:08 pm
Sanpada 12:11 pm
Vashi 12:13 pm
Mankhurd 12:21 pm
Govandi 12:24 pm
Chembur 12:26 pm
Tilak Nagar 12:29 pm
Kurla 12:32 pm
Chunabhatti12:35 pm
GTB Nagar 12:38 pm
Vadala Road 12:43 pm
Sewri 12:46 pm
Cotton Green 12:49 pm
reay Road 12:51 pm
Dockyard Road 12:54 pm
Sandhurst Road 12:56 pm
Masjid 12:58 pm
Mumbai CST 1:01 pm


Download PDF