Local Train Route


Station Time
Vashi 10:17 am
Mankhurd 10:25 am
Govandi 10:28 am
Chembur 10:30 am
Tilak Nagar 10:33 am
Kurla 10:36 am
Chunabhatti10:39 am
GTB Nagar 10:42 am
Vadala Road 10:47 am
Sewri 10:50 am
Cotton Green 10:53 am
reay Road 10:55 am
Dockyard Road 10:58 am
Sandhurst Road 11:00 am
Masjid 11:02 am
Mumbai CST 11:05 am


Download PDF