Local Train Route


Station Time
Vashi 9:43 am
Mankhurd 9:51 am
Govandi 9:54 am
Chembur 9:56 am
Tilak Nagar 9:59 am
Kurla 10:02 am
Chunabhatti10:05 am
GTB Nagar 10:08 am
Vadala Road 10:13 am
Sewri 10:16 am
Cotton Green 10:19 am
reay Road 10:21 am
Dockyard Road 10:24 am
Sandhurst Road 10:26 am
Masjid 10:28 am
Mumbai CST 10:31 am


Download PDF