Local Train Route


Station Time
Vashi 8:36 am
Mankhurd 8:44 am
Govandi 8:47 am
Chembur 8:49 am
Tilak Nagar 8:52 am
Kurla 8:55 am
Chunabhatti8:58 am
GTB Nagar 9:01 am
Vadala Road 9:06 am
Sewri 9:09 am
Cotton Green 9:12 am
reay Road 9:14 am
Dockyard Road 9:17 am
Sandhurst Road 9:19 am
Masjid 9:21 am
Mumbai CST 9:24 am


Download PDF