Local Train Route


Station Time
Vashi 5:20 am
Mankhurd 5:28 am
Govandi 5:31 am
Chembur 5:33 am
Tilak Nagar 5:36 am
Kurla 5:39 am
Chunabhatti5:42 am
GTB Nagar 5:45 am
Vadala Road 5:50 am
Sewri 5:53 am
Cotton Green 5:56 am
reay Road 5:58 am
Dockyard Road 6:01 am
Sandhurst Road 6:03 am
Masjid 6:05 am
Mumbai CST 6:08 am


Download PDF