Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 7:57 pm
Seawoods Darave 8:01 pm
Nerul 8:04 pm
Jui Nagar 8:07 pm
Sanpada 8:10 pm
Vashi 8:12 pm
Mankhurd 8:20 pm
Govandi 8:23 pm
Chembur 8:25 pm
Tilak Nagar 8:28 pm
Kurla 8:31 pm
Chunabhatti8:34 pm
GTB Nagar 8:37 pm
Vadala Road 8:42 pm
Sewri 8:45 pm
Cotton Green 8:48 pm
reay Road 8:50 pm
Dockyard Road 8:53 pm
Sandhurst Road 8:55 pm
Masjid 8:57 pm
Mumbai CST 9:00 pm


Download PDF