Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 6:14 pm
Seawoods Darave 6:18 pm
Nerul 6:21 pm
Jui Nagar 6:24 pm
Sanpada 6:27 pm
Vashi 6:29 pm
Mankhurd 6:37 pm
Govandi 6:40 pm
Chembur 6:42 pm
Tilak Nagar 6:45 pm
Kurla 6:48 pm
Chunabhatti6:51 pm
GTB Nagar 6:54 pm
Vadala Road 6:59 pm
Sewri 7:02 pm
Cotton Green 7:05 pm
reay Road 7:07 pm
Dockyard Road 7:10 pm
Sandhurst Road 7:12 pm
Masjid 7:14 pm
Mumbai CST 7:17 pm


Download PDF