Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 5:59 pm
Seawoods Darave 6:03 pm
Nerul 6:06 pm
Jui Nagar 6:09 pm
Sanpada 6:12 pm
Vashi 6:14 pm
Mankhurd 6:22 pm
Govandi 6:25 pm
Chembur 6:27 pm
Tilak Nagar 6:30 pm
Kurla 6:33 pm
Chunabhatti6:36 pm
GTB Nagar 6:39 pm
Vadala Road 6:44 pm
Sewri 6:47 pm
Cotton Green 6:50 pm
reay Road 6:52 pm
Dockyard Road 6:55 pm
Sandhurst Road 6:57 pm
Masjid 6:59 pm
Mumbai CST 7:02 pm


Download PDF