Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 3:49 pm
Seawoods Darave 3:53 pm
Nerul 3:56 pm
Jui Nagar 3:59 pm
Sanpada 4:02 pm
Vashi 4:04 pm
Mankhurd 4:12 pm
Govandi 4:15 pm
Chembur 4:17 pm
Tilak Nagar 4:20 pm
Kurla 4:23 pm
Chunabhatti4:26 pm
GTB Nagar 4:29 pm
Vadala Road 4:34 pm
Sewri 4:37 pm
Cotton Green 4:40 pm
reay Road 4:42 pm
Dockyard Road 4:45 pm
Sandhurst Road 4:47 pm
Masjid 4:49 pm
Mumbai CST 4:52 pm


Download PDF