Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 2:49 pm
Seawoods Darave 2:53 pm
Nerul 2:56 pm
Jui Nagar 2:59 pm
Sanpada 3:02 pm
Vashi 3:04 pm
Mankhurd 3:12 pm
Govandi 3:15 pm
Chembur 3:17 pm
Tilak Nagar 3:20 pm
Kurla 3:23 pm
Chunabhatti3:26 pm
GTB Nagar 3:29 pm
Vadala Road 3:34 pm
Sewri 3:37 pm
Cotton Green 3:40 pm
reay Road 3:42 pm
Dockyard Road 3:45 pm
Sandhurst Road 3:47 pm
Masjid 3:49 pm
Mumbai CST 3:52 pm


Download PDF