Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 2:26 pm
Seawoods Darave 2:30 pm
Nerul 2:33 pm
Jui Nagar 2:36 pm
Sanpada 2:39 pm
Vashi 2:41 pm
Mankhurd 2:49 pm
Govandi 2:52 pm
Chembur 2:54 pm
Tilak Nagar 2:57 pm
Kurla 3:00 pm
Chunabhatti3:03 pm
GTB Nagar 3:06 pm
Vadala Road 3:11 pm
Sewri 3:14 pm
Cotton Green 3:17 pm
reay Road 3:19 pm
Dockyard Road 3:22 pm
Sandhurst Road 3:24 pm
Masjid 3:26 pm
Mumbai CST 3:29 pm


Download PDF